اطلاعیه:  اخیرا گزارشاتی مبنی بر قصد سوء استفاده افرادی سودجو و کلاهبردار، از نام ایران کالا داشته ایم. لذا در صورت دریافت هر گونه پیامک و تماس با نام ایران کالا، سریعا با شماره ۰۲۱۸۸۹۰۷۷۱۰ تماس گرفته و موضوع را با ما در میان بگذارید و به هیچ وجه به این پیام ها پاسخ ندهید.
tabligat-wide

لپ تاپ استوک و کیس استوک:

لپ تاپ استوک و کیس استوک به سیستم های کارکرده یا دست دوم گفته میشود . اما همیشه اینطور نیست !

در فروشگاه های زنجیره ای اروپایی و امریکایی مشتریان میتوانند کالای خریداری شده را تا مدت ۳۰ روز بدون هیچ دلیلی مرجوع کرده و تمام مبلغ کالا را دریافت کنند. کالای برگشتی به دلیل باز بودن کارتن کالای نو شناخته نمیشود، بنابراین به هیچ وجه وارد فروشگاه نمیشوند و مستقیما به انبار فرستاده می شود.

پس از انبار کردن ، کالاها درجه بندی شده و در گرید های A و B و C و D به صورت عمده به فروش میرسند. پس ممکن است شما کالای استوکی را خریداری کنید ولی کالا به صورت دست نخورده و کاملا نو باقی مانده باشد! این کالا از درجه ی A است.

مهم ترین عامل برای انتخاب یک دستگاه استوک اختلاف قیمت بین لپ تاپ استوک وآکبند است . این تفاوت در کم ترین حالت از چند برابر شروع می شود و گاهی اوقات به دهها برابر می رسد یک دستگاه استوک به قیمت واقعی ۱ میلیون تومان احتمالا قیمت آکبند آن ۳ میلیون تومان به بالاست .

ایران کالا یافت به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لپ تاپ های استوک و کیس های استوک افتخار این را دارد که تمامی برندهای لپ تاپ ها و کیس های استوک را با کیفیت بالا و قیمت مناسب نه تنها در اختیارهمشهریان تهرانی خود بلکه از طریق پیک، تیپاکس و پست سفارشی در دسترس عموم مردم سراسر کشورقرار دهد.

فروشگاه ایران کالا یافت انواع لپ تاپ ها و کیس های استوک از برند های مختلف از جمله ایسوس ، اچ پی ، دل و لنوو را با مناسب ترین قیمت ها عرضه میکند .

یکی از اهداف فروشگاه ایران کالا یافت ارائه ی لپ تاپ استوک و کیس هایس استوک ارزان برای کسانی است که نمی خواهند هزینه ی زیادی را برای خرید پرداخت کنند .

تمامی لپ تاپ ها و محصولات ارائه شده دارای یک هفته مهلت تست و ضمانت تعویض طبق مقررات فروشگاه می باشد . همچنین شما عزیزان می توانید لپ تاپ های خریداری شده ی خود را با پرداخت مبلغ ناچیزی به صورت یک ساله یا دوساله گارانتی کنید .